• zabieg PRIMALUCE "promienista skóra" – zabieg z kwasami AHA rozjaśniający, rozświetlający i wygładzający naskórek z nanostrukturami do skóry właściwej z witaminą C (60 min.)
  • zabieg SUPREME LIFT – ekskluzywne i unikalne połączenie liftingu i rozproszonego wypełniacza zmarszczek dla skór dojrzałych, suchych, odwodnionych, pozbawionych życia i blasku. W efekcie skóra natychmiast się napina, linie oraz zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra staje się śweża i promienna (90 min.)
  • zabieg REVEILANCE – globalna tarcza antyrodnikowa – innowacyjna pielęgnacja skóry dojrzałej. Przechwytuje wszystkie wolne rodniki odpowiedzialene za starzenie się skóry oraz naprawia spowodowane wcześniej zniszczenia (90 min.)
  • zabieg SEDUCTAGE 3D – pierwszy na świecie, rewolucyjny zabieg z trójwymiarowym czynnikiem antystarzeniowym z nanostrukturami działającymi w poziomie – efekt rozciągania, w pionie – rekonstrukcja, w głąb – zagęszczanie i spoistość. W efekcie skóra staje się napięta i zwarta, a mikrofałdy, zmarszczki i linie mimiczne zmniejszają się